Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

Öğrenciye Genç Odası Modelleri

Özellikle öğrenci olan çocuk ve gençlerin odalarının tasarımı, dekorasyonu, mobilyaları ve kullanışlı olmasının çok önemli olduğunu düşünenlerdenim.Odalarında huzurlu olmaları çalışma ve yaşam alanlarının tüm konforu gençlere sağlaması gerekiyor. Gençler artık çocukluk döneminden çıkıp buluğ çağına geldiklerinde yada genç olduklarında onlar için çocukken alınan mavi ve pembe odaları hiç istemiyor çok çocukça buluyorlar. Yaşlarının büyümesi ile birlikte ihtiyaçları ve düşünce yapılarda yaşam alanları olan ev ve oda dekorasyonuna da yansıyor. Ben sizler için seçtiğim tasarımlarının öğrencilerin ve gençlerin rahat edebilecekleri, sevebilecekleri tarzda olduğunu düşündüğüm bir kaç oda dizaynı seçtim. Gelin hep beraber yorumlayalım. Aileler ve Gençlerde yorum yazarsa memnun olurum.

öğrenci genç odası modelleri

öğrenci genç odası modelleri

2016 TV Ünitesi  Modelleri

Oldukça büyük bir genç odasının sadece oturma ve çalışma bölümünün gösterildiği oldukça ferah bir oda. Hem Tv Ünitesi Hem Kitaplık olarak kullanılan ünite çok kullanışlı,buna ek olarak yine toprak tonlarında ahşap bir kitaplık ve küçük kapaklı bir dolap dahil edilmiş.Çalışma masası tek masa ve bir çekmeceden ibaret. Masanın üzerinde Duvara monteli raflar iyi tercih.2 Kişilik rahat kanepe ve yerdeki minder dinlenme ve misafir ağırlama arada da TV karşısında şekerleme yapmak için güzel seçim hem evin Duvar kağıtlarına da oldukça uyum içinde. Zemindeki Laminat parke ve halı çok şık gözü hiç rahatsız etmiyor. Bu kadar büyük olan bir odanın yatak konulan bölümünü de görmek isterdim doğrusu. Uzmanlar kullanılan yetişkin ve çocukların yataklarının her 7 yılda bir değiştirilmesini ve ortopedik yatak kullanılmasını tavsiye eder. Çalışma alanı üzerinde genellikle ayarlanabilir yükseklik, 70 ° lik bir açı ile 40-50 cm yüksekliği ile lamba öneriliyor. Dinlenme bölgesi okuma bölümü için duvar lambası kullanılması daha iyidir, bir masa lambası, 50 ° lik bir açı ile iyi bir seçim olur. Gün ışığı veya enerji tasarruflu lambalar ideal olur.

Farklılık Ve Desen Kalitesiyle

Burada ilk dikkatimi çeken bilgisayarın olduğu çalışma masasında tekerlekli dönen sandalye yerine düz bir sandalye seçimi. Bu öğrencinin derse adapte olması açısından düşünülmüş olabilir. Uzmanlar pc başında çok uzun saatler çalışanlar için genelde tekerlekli ve dönen sandalyeleri tavsiye ediyorlar bunu da unutmamak gerekiyor tabi ki. Çam odun kullanılan bu ahşap genç odasına demir kulplar kullanmış şık durmuş. Genelde kitaplık ve sözlük vs konulan raflı ders çalışma masalarının yerine,ayrı bir kitaplık bölümü tercih edilmiş. Bu kitaplık gardırop ile birleştirilmiş.Kitaplar için geniş bir mobilya kullanılırken gardırop küçük kalmış. Ayakkabı,giysiler için küçük bir gardırop umarım görünmeyen alanda çift kapılı bir gardırop vardır.

2016 Yataş Genç Odası Modelleri

Hem kızlar hem erkekler için uygun olduğunu düşündüğüm renk ve tasarımda dekore edilmiş geniş bir genç odası. Ders çalışma masası ferah ve aydınlık olması açısından pencerenin önüne konulmuş. Gardırop bir bütünlük sağlamış. Bol raflı ve çekmeceli çok fonksiyonel bir oda.Duvarların bej tonlarında boyandığı bu odada beyaz laminat parke tercih edilerek odaya ferah bir hava katmış. Fiskos benzeri yataş mobilyanın laptoplar için ürettiği bir mobilya tasarımı.Diz üstü bilgisayarlar ve küçük alanlar için ideal bir tasarım. Mobilya Galante 60h91 cm temperli cam ve tekerlekler üzerinde çekmeceler ile beyaz lake çelik dolaplardan oluşturulmuş şık bir ikea tasarımı ders ve çalışma masası

Bir öğrenci odası olarak çok uygun bulduğum mobilya seçimi ve oda dekorasyonu. Odanın büyüklüğü bu odadaki mobilyalar ve yerleşim açısından doğru kullanılmış.Gardırop küçük tek kapılı çift kapılı ve biraz daha büyük olsaydı daha iyi ve daha kullanışlı olurdu. Yatağın baza şeklinde olması yastık,yorgan ve kışlıklar için çok iyi. Şifonyer küçük odalar için dar ve 5 çekmeceli düşünülmüş tasarlanmış. Ders ve bilgisayar masası tek katlı ve tekerlekli dönen beyaz sandalye ile tamamlanmış. Genel olarak odanın renkleri,Ahşap seçimi ve Aksesuarlar şık bir genç odası için çok güzel.

2016 Enza Genç Odası Modelleri

Klio mobilya markasının üretimi olan yabancı bir genç oda tasarımı.Çatı katındaki bir oda olmasına rağmen yarı duvar yarı tavanı kaplayan penceresi sayesinde aydınlık ve ferah bir oda. Yataktaki çekmeceler kullanışlı Zemine serili kalın halı fileks çok yumuşak görünüyor.2 kapılı Gardırop güzel Çalışma masası küçük odalar için olsa gerek biraz küçük.Evin Dekorasyonunda, Aksesuarlarında ve Duvar boyasında kullanılan yeşilin bir tonu olan renk çok güzel.

Sarı ve ahşap mobilyalardan oluşmuş cıvıl cıvıl bir genç odası.Duvara monteli Raflar,Bilgisayar masası tasarımı küçük odalarda kullanmak için çok ideal. Yatak geniş karyola gibi altı boş olduğu için bir şeyler konulabilir. Bir öğrenci odası olduğu dikkate alındığında ergonomi kuralları, doğru aydınlatma ve rahat mobilyalara yerleştirilmiş olmalıdır. Bu odada odanın da yapısı göz önünde bulundurularak bilgisayar masası ve mobilyalar doğru konumlandırılmış. Mavi tonlarından vazgeçmek istemeyen gençler için bu tarz bir dekorasyon iyi seçim olabilir.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Çiçekli Modern Tablo Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çiçekli Modern Tablo Modelleri, 2016 Dekorasyon Modelleri ve 2016 Enza Mobilya Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Incoming search terms:

  • yataş çalışma masası
  • yatas ders calisma masasi
  • yataş çocuk ders çalışma masası

Benzer Konular

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş mobilya köşe takımı modelleri ile artık sizlerde kendi evinize en şık ortamın yaratabilir...

2017 Yataş Mobilya Genç Odası Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Genç Odası Fiyatları

2017 Yataş mobilya genç odası fiyatları arasında model farkına göre belirlenen fiyat aralıklar sizlerin bütçesini...

2017 Yataş Mobilya Genç Odası Modelleri

2017 Yataş Mobilya Genç Odası Modelleri

Evin küçükleri büyüdü ve artık onların en güzel yaşam alanı olacak olana genç odalarını 2017...

2017 Enza Mobilya Yatak Odası Modelleri

2017 Enza Mobilya Yatak Odası Modelleri

Mutlu ve huzurlu bir güne uyanmak, ona merhaba deyip göz kırpmak isterseniz sizin kısa zaman...

2017 Enza Mobilya Genç Odası Modelleri

2017 Enza Mobilya Genç Odası Modelleri

Her zaman enerjik ve coşku dolu olan gençlere hitap edecek oda takımları Enza ile boyut...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı