Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

Enza Mobilya Halılarda Tanıtım İndirimi

Kaliteli ve şık halıda Enza Home halıları ile evleriniz şenlenecek. Tasarımı ile görenleri büyüleyen halılar zamana karşı canlılığından hiçbir şey kaybetmemekte, solmayan renkleri ile her zaman ilk günkü gibi durmaktadır. Konuklarınızın hayran kalacağı Enza Home halılar viskon ve doğal yünden üretilmektedir. Her zevke hitap eden halıları çok beğenecek, seçim yapmakta zorlanacaksınız. Yeni evlenecek olanlar, evini yenileyecek olanlar, hepinizi Enza Home halıları görmeye davet ediyoruz. Halılarımızı görmeden alışveriş yapmayın.

2016 Enza Mobilya Halılarda Tanıtım İndirimi

2016 Enza Mobilya Halılarda Tanıtım İndirimi

Modern çizgileri ile evinizin havasını değiştirmek, görenleri halınıza hayran bırakmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin. Yüzde 25’e varan indirim fırsatlarını kaçırmayın. Doğadan esinlenerek tasarlanmış halılarımız evinizde adeta bahar havası estirecek, evinize girdiğiniz andan itibaren tüm yorgunluğunuzu unutacaksınız. Solmayan renkleri ile uzun yıllar kullanacak, dayanıklılığı ile zaman meydan okuyacaksınız. Metrekarede 1.000.000 vuruş tekniği ile üretilen halılarımızın hav yüksekliği 5 mm’dir. İpeksi doku görünümünde, rahat, yumuşak ve çok konforludur. Vücuttan negatif elektriği alan anti-statik özelliktedir. Belçika üretim halılarımız temizlenmesi kolay, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Bir önceki yazımız olan Renkli Ev Tekstilinde % 50’ye Varan İndirimler başlıklı makalemizde Enza, enza mobilya ve yataş hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Stor Perde Modelleri

2017 Stor Perde Modelleri

İnsanlık için çok ulvi bir görev taşımaktadır perde. Muhtemelen aklımıza gelen ilk düşünce ‘evimin içini...

2017 Yataş Nevresim Takımı Fiyatları

2017 Yataş Nevresim Takımı Fiyatları

Tekstil grubu ürünleri her zaman ilgi çeken ve aynı zamanda bayanların da her zaman ilgisinde...

2017 Yataş Baza Başlık Modelleri

2017 Yataş Baza Başlık Modelleri

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak Yataş sizlerin gelişen zevklerinize yönelik olarak sürekli yeni...

2017 Yataş Renkli Ev Tekstili Modelleri

2017 Yataş Renkli Ev Tekstili Modelleri

Çok büyük bir firma olarak Yataş sizler için sadece mobilya üretmemekte bunun yanında ev tekstili...

2016 Stor Perde Fiyatları

2016 Stor Perde Fiyatları

Işığın fazlaca girdiği evlerde yaşamak sağlık, huzur ve mutluluğu artıracaktır. Kat kat kumaşların camda yerlere...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı