Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2017 Yataş Mobilya Modelleri

Dünya çapında son yılların trendi olan “Minimalist Yaşam Tarzı” nın mobilyalara ve ev dekorasyonuna yansıdığı görülmekte. Türkiye dışındaki ülkeler sadeliğe daha çok önem vermeye başladılar. Peki, nedir bu Minimalist Yaşam Tarzı ve Ev dekorasyonuna nasıl yansıdı? Diğer ülkelerde popülaritesini koruyan ve 2017 Yataş Mobilya Modellerine yansıyan bu minimalist yaşam tarzı, evde sadeliğin getirdiği şıklığı bize sunuyor. Daha az eşya daha fazla huzur felsefesini ilke edinen bu trend de koltuk takımı yerine geniş kanepeler yer alıyor.

2017 Modern Yataş Mobilya Modelleri

2017 Modern Yataş Mobilya Modelleri

Gri, buz mavisi gibi soğuk renkler tercih edildiği gibi soğuk renklerde grinin yanına pembe, buz mavisinin yanına hardal sarısı gibi sıcak renklerle de kombinlenebliyor.  İnsanlara göre renklerin sadeleşmesi, evdeki mobilyaların ve odaların azalması , kendilerine daha çok vakit ayırmalarına neden olabiliyor. Gösterişten uzak, huzura yakın olmayı tercih ediyorlar diyebiliriz. Günümüzde gösteriş ve sosyal medyada fotoğraf paylaşma meraklısı insanlarımıza oranla daha mantıklı geliyor diyebiliriz. Yaşam standartlarını minimalist yaşam tarzına göre oluşturan bireyler çevrelerindeki insanları samimiyetine göre azaltmayı da ilke edindiklerine emin olabiliriz. Çünkü minimalist yaşam tarzı bunu gerektirir. Daha küçük evler, sade mobilyalar ve daha  az dost….

2017 Renkli Yataş Mobilya Modelleri

2017 Renkli Yataş Mobilya Modelleri

Ülkemizde 2017 Yataş Mobilya Modellerine bakıldığında ise minimalistlikten ve sadelikten uzaklaşmış, ağır ve gösterişli Osmanlı motifleriyle süslenmiş, kırmızı, yeşil, altın sarısı ve gümüş rengi kadife kumaşlarla kaplanmış devasa mobilyalar görmek mümkün.  Osmanlıdan kalma göz alıcı, bulunduğu yeri ağırlığıyla büyüleyen  koltuk takımlarının yanında olmazsa olmazlarımızdan gümüşlüğe bakıldığında, ahşap oymacılığın en sanatkar haline tanık oluruz. Klasiklerden şaşmayıp ahşap gümüşlük tercih ettiğimizde ise beklediğimiz uyumu yakalarız. Ahşabın kalitesi, her koltuk takımına ve  rengine uyumu onu seçmemiz için oldukça yeterli bir sebep. Minimalistlikle uzaktan yakından ilgisi olmayan Osmanlı tarzı mobilya modelleri en az minimalist yaşam tarzına uyum sağlayan mobilyalar kadar bizi büyülüyor diyebiliriz.

2017 Yataş Modelleri

2017 Yataş Modelleri

Osmanlı motifleri 2017 Yataş Mobilya Modellerinde yer aldığından beri evlerimizde hayran kaldığımız Osmanlı havası esmeye başladı. Mobilyalarla birlikte mutfağa da uğrayan Osmanlı havası, bizi gümüş tepsi ve fincan takımıyla karşılıyor. Son yıllarda oldukça popüler gümüş fincan takımları, özellikle sosyal medyada paylaşmak için can attığımız kahve saatlerimize hoş bir hava katıyor.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yataş Mobilya Modelleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde Enza, enza mobilya ve enza mobilya koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

Evinizde yeni bir soluk ve yeni bir heyecan arıyorsanız sizlerde kendi evlerinizi 2017 Yataş mobilya...

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş mobilya köşe takımı modelleri ile artık sizlerde kendi evinize en şık ortamın yaratabilir...

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş yatak fiyatları incelediğiniz zaman sizlerde arada hiçbir zaman fazla bir fark olmadığına karar...

2017 Yataş Yatak Modelleri

2017 Yataş Yatak Modelleri

Sağlıklı bir yaşam için dinlenmiş sağlıklı bir vücut her zaman çok önemli olacaktır. Yorgun bedenleri...

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş mobilya yatak fiyatları arasında bu yılın modelleri belirleyecek gibi görünüyor. Zira kendini sürekle...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı