Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2017 Stor Perde Modelleri

İnsanlık için çok ulvi bir görev taşımaktadır perde. Muhtemelen aklımıza gelen ilk düşünce ‘evimin içini göstermesin yeter’ olacaktır. Ama daha fazlasıdır bir perde ev için, ofis için … Evlerimizin ana temasıdır bir nevi. Mobilyalara, halılara, biblolara göre dekore edilip geçiştirilse de perdeler aslında evimizin tamamlayıcı konumundadır. Yalnız ilk önce evimizi koruma amaçlı olarak algılanır. Çevremizdekilerin evimizin içini görmesini istemediğimiz zaman kapanır perdeler. Görevi yerine getirirler ama insanoğlunun içindeki güzellik duygusu harekete geçer ve perdelere farklı tasarım renk doku katılarak, eşyalar ile bir uyum ve bütün içerisinde dekor edilir. İlk çağlarda hayvan derilerinde, bitki saplarından yapılan perdeler günümüzde yerini dokuma kumaşlara bırakmıştır. Perdeler evimizin en güzel yanıdır. Odalarımızı süsler, odalarımızda bir bütünlük ve estetik, zarif, şık görünüm sağlar.

Stor Perde Modelleri

 2017  Stor perde modelleri dönemimizde ise en çok tercih edilen popüler olan perde türüdür. Gelişen çağa ayak uydurmaya, hem çalışan bayanların hem ev hanımlarının işlerini kolaylaştırmaya, kendilerine zaman ayırmalarına fark etmeden yardımcı olmuştur. Peki nedir özelliği? Diğer perdelerden farkı ihtiyaçlarımıza tam olarak yanıt vermesidir. Yıkamada katlanılan zahmet yok, ütüleme derdi yok. Stor perdeler normal perdelere göre yıkama ve ütü açısından bizlere kolaylık sağlar. Farklı mekanizmasından dolayı çok çabuk kirlenmez ve yıkamadan sonra ütü istemez. Mekanizmasına gelince güneş i tutan gölgeleyici veya karartıcı özelliğe sahip kumaşlardan yapılmaktadır. Stor perde modellerinin birçoğu ile karşılaşmamız mümkündür. Ahşap,  işlemeli stor, dantelli stor, zincirli stor, yaylı stor, zebra stor, tül stor, güneş kırıcı stor, saçaklı stor perde sadece birkaç örneğidir. Bunların arasında en çok tercih edilen, ofislerde kullanılan ahşap stor perdelerdir.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Daha rahat kullanım amaçlı olduğu için. Evlerimizde ise en çok tercih ettiğimiz modeller güneş kırıcı stor, dantelli, zincirli, yaylı, zebra stor perdeleridir. Perdeler içinde tamiri, bakımı, yıkanması, ütüsü en kolay olan perde türü stor perdedir. Günlük yaşamımızı olumlu yönde etkilemektedir. Zamandan ve fazla harcamadan kurtarıp, daha kaliteli bir yaşam tarzı sunar. Bu dönemin 2017 stor perde modelleri memnuniyetle kullanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yataş Nevresim Takımı Fiyatları başlıklı makalemizde 2017 Nevresim Takımı Fiyatları, Enza ve enza mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Incoming search terms:

  • En güzel aksesuarlar
  • Enza home koltuk takımları ve fiyatları
  • Güzel kitaplık modelleri
  • Oturma guruplarin renkleri

Benzer Konular

2017 Yataş Nevresim Takımı Fiyatları

2017 Yataş Nevresim Takımı Fiyatları

Tekstil grubu ürünleri her zaman ilgi çeken ve aynı zamanda bayanların da her zaman ilgisinde...

2017 Yataş Baza Başlık Modelleri

2017 Yataş Baza Başlık Modelleri

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak Yataş sizlerin gelişen zevklerinize yönelik olarak sürekli yeni...

2017 Yataş Renkli Ev Tekstili Modelleri

2017 Yataş Renkli Ev Tekstili Modelleri

Çok büyük bir firma olarak Yataş sizler için sadece mobilya üretmemekte bunun yanında ev tekstili...

2016 Stor Perde Fiyatları

2016 Stor Perde Fiyatları

Işığın fazlaca girdiği evlerde yaşamak sağlık, huzur ve mutluluğu artıracaktır. Kat kat kumaşların camda yerlere...

Enza Mobilya Halılarda Tanıtım İndirimi

Enza Mobilya Halılarda Tanıtım İndirimi

Kaliteli ve şık halıda Enza Home halıları ile evleriniz şenlenecek. Tasarımı ile görenleri büyüleyen halılar...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı