Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2017 Mobilya Modelleri

2017 Mobilya Modelleri ve bu yılın eğilimlerini inceleyerek eviniz için en şık, en rahat ve en son moda tasarım mobilyalarını seçebilirsiniz. Siz de evinize modern çizgilerle yeni bir stil yaratmak istiyorsanız yazımızın devamını okumaya devam edin.

2017 Modern Mobilya Modelleri

2017 Modern Mobilya Modelleri

2017 Beyaz Mobilya Modelleri

Bu yılın modası ve tüm zamanların vazgeçilmezi olan beyaz renkli mobilyalar evimiz için hata yapmayacağımız bir seçimdir. Bir evin şık, ferah, konforlu ve gösterişli bir havaya sahip olması için beyaz en iyi tercihlerden biridir.

2017 Beyaz Mobilya Fiyatları

2017 Beyaz Mobilya Fiyatları

Beyaz mobilyalar evimizi her zaman olduğundan daha büyük göstererek mekândan tasarruf sağlar; yani özellikle küçük ve dar mekânlarda beyaz mobilyalar kullanarak aydınlık bir görüntü yaratıp odayı sıkıcılıktan kurtarabilirsiniz. Ayrıca beyaz bir mobilya ile istediğiniz her rengi bütünleştirerek farklı dekorasyonlar yaratabilirsiniz.

2017 Klasik Mobilya Trendleri

Klasik mobilya severler için bu tarz mobilyalar vazgeçilmez bir tutkudur. Klasik mobilya denince akla altın varaklar, ağır süslemeler, oymalı ayaklar ve genellikle krem ve beyaz renkli mobilyalar gelir. Ancak artık klasik mobilyalar eskisi gibi değil. İşte 2017 Mobilya Modellerinde klasik mobilyanın yeni yüzü aynen şöyle:

2017 Klasik Mobilya Modelleri

2017 Klasik Mobilya Modelleri

Bu yıl klasik tarz mobilyalara farklı bir stil getirilerek hemen hemen tüm marka ve firmalar yeni renk çeşitliliği getirdi. Yani artık eskisi gibi ağır işlemeli ve krem renkli mobilyalar değil içinde her tür rengi barındırabilen şık tasarımlar görmek mümkün. Bu yılın trendleri her ne kadar yenilikler getirse de kahverengi mobilyalar şıklığıyla ve ağırlığıyla vitrinlerde yerini koruyor. Bu yılın klasik mobilyada en çok tercih edilen modeller koyu yeşil, koyu kahverengi, sütlü kahve, devetüyü rengi ve gri renkleri olmaktadır.

2017 Spor Mobilya Modelleri

2017 Mobilya Modelleri içinde, spor modeller yine en çok tercih edilen modeller arasında. Gerek yeni evli genç çiftler gerek evindeki havayı dinamik ve canlı tutmak isteyen bireyler spor modellerden hiçbir zaman vazgeçmiyor. Bu yılın spor modellerinde en çok tercih edilen model yine köşe takımları. Köşe takımları odanın bir tarafına yerleştirilerek odada açık kalan kısımlarla geniş ferah bir mekân elde etmek mümkündür. Ayrıca az yer kaplayan bir model olması sebebiyle evde kullanılacak her tür aksesuar için yer açılmış olmaktadır.

2017 Spor Mobilya Fiyatları

2017 Spor Mobilya Fiyatları

Bu mobilyalarda çok renklilik en çok tercih edilen stil olmuştur. Siz de üç veya daha fazla rengi kombinleyerek neşeli bir ev ortamı yaratabilirsiniz. Spor modeller ile klasik modellerin bütünleştirildiği mobilyalar ise bu yılın trendleri arasında yer alan diğer bir seçenektir. İki tarzın bir arada kullanılmasıyla hem şıklığı hem de rahatlığı ön plana çıkarabilirsiniz.  2017 Mobilya Modellerinden siz de hem eviniz hem de kendiniz için en uygun olanı belirleyerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Mobilya Trendleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 2017 trendleri, 2017 dekorasyon ve 2017 dekorasyon trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

Evinizde yeni bir soluk ve yeni bir heyecan arıyorsanız sizlerde kendi evlerinizi 2017 Yataş mobilya...

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş mobilya köşe takımı modelleri ile artık sizlerde kendi evinize en şık ortamın yaratabilir...

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş yatak fiyatları incelediğiniz zaman sizlerde arada hiçbir zaman fazla bir fark olmadığına karar...

2017 Yataş Yatak Modelleri

2017 Yataş Yatak Modelleri

Sağlıklı bir yaşam için dinlenmiş sağlıklı bir vücut her zaman çok önemli olacaktır. Yorgun bedenleri...

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş mobilya yatak fiyatları arasında bu yılın modelleri belirleyecek gibi görünüyor. Zira kendini sürekle...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı