Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2017 Enza Mobilya Modelleri Ve Fiyatları

Her üründe olduğu gibi mobilyada da trendleri takip edip, ona göre alışverişimizi şekillendiririz. Evimiz huzur bulduğumuz yer olduğu için, zevkimize göre döşemek isteriz. İşten eve yorgun argın gelip, rahat bir koltuğa uzanmak kim istemez ki ? Evlenecekleri tatlı bir telaş sarar bu dönemlerde. Eski mobilyalarından sıkılanlar da değiştirmek isteyip, bütçesine en uygun mobilyaları araştırmaya koyulur. Model ve en önemlisi fiyat araştırmaları yapılır. Bütçemize en uygun ve zevkimizi yansıtan modeller için biraz araştırma yapmak gerekir. Aşağıda bir kaç fikir vermek adına 2017 Enza mobilya modelleri ve fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

2017 Enza Mobilya Modelleri

2017 Enza Mobilya Modelleri

Geçtiğimiz yıllarda daha soft renkler, mesela pembeler yoğunlukta iken; bu yıl yerini gri, krem, bej gibi renklere bırakacak. Mavilerle yapacağınız gri ya da bej bir kombin, salonunuzda farklı bir hava yaratacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise perdelerinizin rengi, koyu perde kullanırsak odanızı boğabilir. Aynı tonda renkler de tercih etmemenizi öneririm, epey göz yoruyor çünkü. Diyelim gri tonlarda koltuklarınız var, açık pembe tonunda perde tercih ederseniz, hem odanız daha şık bir görünüme kavuşacaktır, hem de iç açıcı duracaktır.Eğer ahşaplı bir mobilya tercih edecek olursanız, ahşabın renginin beyaz olmasına dikkat edin. Mavi, gri ve bej tonları 2017 sezonunun favori renkleri arasında. 2017 Enza mobilya modelleri ve fiyatları konusunda bir kaç küçük bilgi daha vermek isterim. Fiyatlar konusuna gelince kaliteye göre değişiyor elbette ama, 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 2 adet tekli koltuktan oluşan bir takımı, 1000 TL’den başlayan fiyatlarla piyasada bulmak mümkün.

2017 Enza Mobilya Fiyatları

2017 Enza Mobilya Fiyatları

Geçen yıllara nazaran daha sade ve modern modellere doğru kayma yaşanıyor. Yıllar içerisinde bu değişimi hepimiz gözlemlemişizdir. 80’li 90’lı yıllarda gerek kıyafet gerekse ev dekorasyonu konusunda daha şatafatlı olanlarını tercih ederdik. Yıllar geçtikçe sadelik ve şıklık ön planda olmaya başladı. Mobilya sektöründe de bu değişimin izlerini görmekteyiz. 2017 Enza mobilya modelleri ve fiyatları ile önümüzdeki yılın trendlerine göz attığımız yazımızın sonunda sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yataş Mobilya Modelleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde Enza, enza mobilya ve enza mobilya koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

Evinizde yeni bir soluk ve yeni bir heyecan arıyorsanız sizlerde kendi evlerinizi 2017 Yataş mobilya...

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş mobilya köşe takımı modelleri ile artık sizlerde kendi evinize en şık ortamın yaratabilir...

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş yatak fiyatları incelediğiniz zaman sizlerde arada hiçbir zaman fazla bir fark olmadığına karar...

2017 Yataş Yatak Modelleri

2017 Yataş Yatak Modelleri

Sağlıklı bir yaşam için dinlenmiş sağlıklı bir vücut her zaman çok önemli olacaktır. Yorgun bedenleri...

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş mobilya yatak fiyatları arasında bu yılın modelleri belirleyecek gibi görünüyor. Zira kendini sürekle...

Yorum Yazın
Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı