Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2017 Dekorasyon Modelleri Ve Fiyatları

Dekorasyon dendiğinde neredeyse hepimizin aklına basit bir tasarım gelir. Halbuki küçük bir renk değişikliği bile bambaşka bir hava katmak için yeterlidir. İç tasarımı tamamen sizin zevkinize göre hazırlanacak iki ayrıcalıklı villa düşünelim. Gözlerinizi kapattığınızda düşlediğiniz ilk şeyin fotoğrafını çekin. Kafanızın bu konuda karışık olmasına rağmen aslında istediğiniz şey belli değil mi? O halde bu yılı göz önünde tutarak 2017 Dekorasyon modelleri ve fiyatları hakkında neler düşünmeliyiz?

2017 Dekorasyon Modelleri

2017 Dekorasyon Modelleri

Dekorasyon modelleri country, rustik, klasik veya gotik tarzı gibi bir çok başlık altında düşünülebilir. 2017 Dekorasyon modelleri ve fiyatlarını göz önüne alırsak, bu yıl bu konudaki amaç “küçük evlere,büyük fikirler” olmuştur.  Bu yüzden önceki yıllara göre fiyatlar daha uygundur. Aslında, bu biraz da sizlerin istediği ayrıntıya göre değişebilir. Mesela, siz duvarınızı açık mavi yaptırmak istiyorsunuz. Peki ya dokusunu kumlu metalik doku istediniz diyelim. O zaman fiyat tabi ki de değişiklik gösterecektir.

2017 Dekorasyon Fiyatları

2017 Dekorasyon Fiyatları

2017 Dekorasyon modellerinde hakimiyet country tarzındadır. Sadelik ön plandadır. Kristal şıklığı yerine, rahatlık ve doğallık ön plandadır. Bu tarzda dekorasyon yapmak isteyen insanlar gözlerini kapattığında kendilerini gösterişten uzak, mütevazi bir yerde yalın ayak dolaşabilecek kadar özgür hissetmelilerdir.

Bir önceki yazımız olan 2017 Mobilya Trendleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 2017 trendleri, 2017 dekorasyon ve 2017 dekorasyon trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

Evinizde yeni bir soluk ve yeni bir heyecan arıyorsanız sizlerde kendi evlerinizi 2017 Yataş mobilya...

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş mobilya köşe takımı modelleri ile artık sizlerde kendi evinize en şık ortamın yaratabilir...

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş yatak fiyatları incelediğiniz zaman sizlerde arada hiçbir zaman fazla bir fark olmadığına karar...

2017 Yataş Yatak Modelleri

2017 Yataş Yatak Modelleri

Sağlıklı bir yaşam için dinlenmiş sağlıklı bir vücut her zaman çok önemli olacaktır. Yorgun bedenleri...

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş mobilya yatak fiyatları arasında bu yılın modelleri belirleyecek gibi görünüyor. Zira kendini sürekle...

Yorum Yazın
Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı