Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2016 Yataş Mobilya Modelleri

Hızla gelişen mobilya sektörü moda doğrultusunda da kendini geliştirmektedir. Evlerimizde, ofislerimizde, iş yerlerimizde kısacası hayatımızın her alanında kullandığımız mobilyalarda bu senenin trendini merek ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da mobilya sektörü firmaları modaya uygun şekilde üretimler yaparak hem zevklerimize hitap ediyorlar, hem de gözlerimize hitap ediyorlar. 2016 Yataş Mobilya Modellerine geçmeden önce mobilya sektörünün bizler için ürettiği ürünlerden birkaçından bahsetmek isterim. Mobilya dendiğinde geçmiş yıllarda aklımıza sadece ağaçtan yapılan tahta maddeli koltuklar, vitrinler, masalar, sandalyeler vb. gelirdi. Lakin günümüzde mobilya sektörü o kadar gelişti ki yaşam alanlarımızda kullandığımız neredeyse hemen hemen her ürüne mobilya der olduk.

2016 Yataş Koltuk Modelleri

2016 Yataş Koltuk Modelleri

Şimdi gelin mobilyalarda bu senenin modellerini anlatalım. 2016 Yataş Mobilya Modelleri arasında özellikle koltuk takımlarında renkler dikkatimizi çekiyor. Her zaman moda olan koyu ya da açık renkler dışında 2015 yılında pastel renkler de göze çarpmakta. Koltuk takımlarında pastel mavi, sarı, kırmızı, turkuaz, yeşil, mor ve pembe renkleri başta olmak üzere daha birçok renk ve o renklerin tonları tercih edilmeye başlandı. Ayrıca L koltuk takımlarında da tek renk dışında birkaç renk de kullanılıyor. Hatta kullanılan bu renkler bazen birbirleriyle zıt renkler olabiliyor ya da birbirlerine uymayan iki veya daha çok renk koltuk kullanmak oldukça moda.

2016 Yataş Köşe Takımı Modelleri

2016 Yataş Köşe Takımı Modelleri

Renk modası sadece koltuk takımlarında görülmüyor tabi ki. Genellikle evlerimde kullandığımız zigon sehpalar da hem renklendiler hem de bizler camın göz alıcı güzelliğini getirdiler. Bu sene ahşap sehpaların yanı sıra geçtiğimiz senelerde de üretimi yapılan lakin çok tercih edilmeyen metal aksamlı sehpalar daha çok tercih edilmektedir. Bu metal aksamlı sehpaların Üzerlerine buzlu cam konularak farklı desenler ve modellerle özellikle mobilya alışverişinde söz sahibi olan biz kadınların dikkatinin çekilmesi amaçlanmıştır. Pop art desenlerin geçen senelere oranla çok daha fazla kullanıldığı 2016 senesi mobilya konusunda da hem tarz olmuş hem de renklenerek yaşam alanlarımıza canlılık katmıştır.

2016 Yataş Yatak Odası Takımı Modelleri

2016 Yataş Yatak Odası Takımı Modelleri

Değişen mobilya algısının sonucundan yola çıkılarak artık vitrinlerin kullanımı azalmaktadır. Azalan bu vitrinlerin yerini fonksiyonel televizyon üniteleri almaktadır. İster camlı ister camsız genellikle ahşap üzeri parlak ya da mat lake ile kaplanmış ve hatta kendinden desenli kapakları ile çok kullanışlı olma yolunda hızla ilerleyen TV üniteleri hem etraftaki dağınıklığı topluyor hem de evinize şık ve modern bir hava katıyorlar.

2016 Yataş Yemek Odası Takımı Modelleri

2016 Yataş Yemek Odası Takımı Modelleri

İnternette birçok farklı modelini bulabileceğiniz bu TV ünitelerine isterseniz tercih ettiğiniz bir mobilya ustasına yaptırarak isterseniz de hazır mobilya satışı yapan firmalardan ihtiyacınıza uygun ölçülerde satın alarak ulaşabilirsiniz. Çok küçük bir kısmını anlattığımız gibi 2016 Yataş Mobilya Modelleri çok geniş kapsamlı ve her yaşa her yaşam alanına ve de herkese hitap edecek ürünleri içerisinde bulunduruyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Aydınlatma Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Aydınlatma Modelleri, 2016 Dekorasyon Modelleri ve 2016 Enza Mobilya Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

Evinizde yeni bir soluk ve yeni bir heyecan arıyorsanız sizlerde kendi evlerinizi 2017 Yataş mobilya...

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş mobilya köşe takımı modelleri ile artık sizlerde kendi evinize en şık ortamın yaratabilir...

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş yatak fiyatları incelediğiniz zaman sizlerde arada hiçbir zaman fazla bir fark olmadığına karar...

2017 Yataş Yatak Modelleri

2017 Yataş Yatak Modelleri

Sağlıklı bir yaşam için dinlenmiş sağlıklı bir vücut her zaman çok önemli olacaktır. Yorgun bedenleri...

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş mobilya yatak fiyatları arasında bu yılın modelleri belirleyecek gibi görünüyor. Zira kendini sürekle...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı