Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2016 Yatak Odası Takımı Modelleri

Yatak odası takımları, bir evi oluşturan en önemli parçalarından biridir.  Bunun sebebi saklama yerlerinin çok olması nedeniyle birçok eşyayı tek yerde toplayabilme kapasitesidir. Gardırop ve bazalar bu anlamda en büyük işlevi görmektedirler. Kullanılmayan kıyafetler, yorganlar, yastıklar, valizle ve daha birçok şey yatak odasında toplanır. Elbette evi toparlama oranı alınan yatağın depolama ölçüsüyle de doğru orantılıdır. 2016 Yatak Odası Takımı Modelleri arasında büyük bazalı yatak odası takımları geniş iç hacmi bakımından avantajlıdır.

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Son dönemlerde farklı malzeme ve tasarım özelikleriyle 2016 Enza Mobilya Yatak Odası Modelleri mağazalarda müşterileriyle buluşmaktadır. Çok farklı model ve tasarım seçenekleriyle yatak odası takımları hem göze hitap etmekte hem de kullanımı bakımından büyük kolaylık sağlamaktadır. Kaliteli malzeme içeriğiyle üretilmiş yatak odası takımları senelerce kullanılabilmektedir. Ancak yatak odası seçiminde bazı noktaları da atlamamak gerekiyor. Elbette öncelik sizin yatak odasından ne beklediğiniz burada belirleyici durumdadır. Eğer askıya daha çok ihtiyacınız oluyorsa askılığın büyük olduğu bir dolap, eğer katlanan eşyaları koymak için daha çok çekmecelere ihtiyacınız varsa bunun çok olduğu dolapları tercih etmek gerekmektedir. Tasarımlarda seçenek farklılıkları olsa da Yatak Odası Modelleri temelde işlev ve şıklık amacıyla üretilmişlerdir. Bu sezon yatak odası takımlarında dikkat çeken nokta, her müşterinin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek kapasitede tasarımların gerçekleştirilmesidir. Hem işlev hem de dekoratif şık tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Renk seçimi bakımından beyaz her zamanki şıklığını bu sene de koruyor. Temizliğin ve huzurun ifadesi olan beyaz yatak odanızı kendine özgü anlamıyla renklendirmektedir. Yine bir başka renk seçimi gri tonlarıdır. İşlemeli gri tonlar bu sene en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Yatak odası takımı temelde, şifonyer, makyaj masası, stoplama özellikli gardırop gibi parçalardan oluşuyor ve tasarıma göre farklılık göstermektedir. Geniş yatak altı bazaları da kullanışlılığı bakımından oldukça tercih edilmektedir.

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ


Yatak odası takımları temelde belirli bir standart üzerine üretilmekle beraber modeller arasında fark yaratan ekstra raf, askı ve çekmece özelikleridir. Elbette işlemeler ve işçilikte kullanılan malzeme birincil öneme sahiptir. 2016 Yataş Mobilya Yatak Odası Modelleri işçilik ve kullanılan malzeme açısından çok farklı kalite ve özellikte tasarılar barındırmaktadır. Son modellerde en çok talep gören detaylardan biri gardırop üzerinde ayna detaylı olanlardır. Ayrıca gardırop ünitelerinin içerisinde yer alan ekstra pantolon askılıkları da kullanım pratikliği sağlamaktadır. Gardırop kapaklarındaki sürgü kapak ve stoplama sistemi sayesinde kolay kullanım imkânı doğmaktadır. Çağın rengi kuşkusuz sade ve dingin tonlar. Yoğun iş yaşamı ve sık karşılaşılan karmaşık durumlardan sıyrılmanın en kolay ve verimli yolu kuşkusuz iyi bir uykudur. Size pratik kullanım sağlayan yatak odası takımları, hem günlük hayatınıza hem de uykunuza daha fazla katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Çağın ruhunu yakalayan eşsiz modern tasarımlarla yatak odası takımları her zaman hayatınızın bir parçası durumundadır.

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Yataş Mobilya Yatak Odası Takımları başlıklı makalemizde 2016 Yataş Mobilya Takımları, 2016 Yataş Yatak Odası Takımları ve Enza hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş yatak fiyatları incelediğiniz zaman sizlerde arada hiçbir zaman fazla bir fark olmadığına karar...

2017 Yataş Yatak Modelleri

2017 Yataş Yatak Modelleri

Sağlıklı bir yaşam için dinlenmiş sağlıklı bir vücut her zaman çok önemli olacaktır. Yorgun bedenleri...

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş mobilya yatak fiyatları arasında bu yılın modelleri belirleyecek gibi görünüyor. Zira kendini sürekle...

2017 Yataş Mobilya Yatak Modelleri

2017 Yataş Mobilya Yatak Modelleri

Gün yorgunu bedenlerin dinlendirilmesi enerji toplama ve ertesi gün daha dinç bir şekilde iş başı...

2017 Enza Mobilya Yatak Odası Modelleri

2017 Enza Mobilya Yatak Odası Modelleri

Mutlu ve huzurlu bir güne uyanmak, ona merhaba deyip göz kırpmak isterseniz sizin kısa zaman...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı