Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2016 Yatak Odası Aydınlatma Modelleri

Yatak odalarınızda şık ve flu bir hava yaratmak ister misiniz? Bunun için dekorasyonunuzu tamamlayıcısı olacak, değişik alternatiflerde birçok aydınlatma seçeneği mevcut. Rengarenk seçeneklerde farklı ürünler tercih ederek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sarkıtı, taşlı, jeomorfoloji, tüllü, elastik, metal görünümlü yatak odası aydınlatma modelleri ile odanızı şımartabilirsiniz. Yuvarlak, köşeli, geometrik, otantik görünümlü bu aydınlatmalar ile odanızı modern ve flu bir görünüme kavuşturabilirsiniz. En çok tercih edilen modeller arasında abajurlar gelmekle beraber, duvara monteli yeni trend aydınlatmalarda ilginizi çekebilir.

şık yatak odası aydınlatma

şık yatak odası aydınlatma

Ahşap, metal, ısıya dayanıklı elastik maddeyle üretilmiş aydınlatmalar ile terci edeceğiniz abajurun materyalini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Odanızın dekorasyonuna göre seçenekler türetmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Seçeneğiniz yatak odası aydınlatma modeli odanızın şıklığını ve flu halini ortaya çıkarabilir. Sadece dekoratif olması açısından tercihte bulunmak istiyorsanız daha sade ve nötr renkli aydınlatmalara kullanabilirsiniz. Dekoratif bir görünüm elde etmek ve odanızın sırlarını ortaya çıkarmak için ise flu renkler tercih etmenizi öneriyorum.  Seçim tarzınız aynı zamanda zevklerinizi de ortaya çıkaracaktır.

2016 Yatak Odası Aydınlatma Fiyatları

2016 Yatak odası aydınlatma modellerini kullanışlılık açısından değil dekoratif amaçlı olarak ta kullanabilirsiniz, eğer aydınlatma özelliğini ikinci plana atıp estetik bir hava yaratmak isterseniz, koyu renkli aydınlatılmalar tercih edebilirsiniz. Geceleri kitap okumaya ve film izlemeye önem veren kişiler için ise loş bir beyaz ışık, odanızda hem dumanlı bir görünüm hemde flu bir hava yaratmak için idealdir.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Çiçekli Modern Tablo Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çiçekli Modern Tablo Modelleri, 2016 Dekorasyon Modelleri ve 2016 Enza Mobilya Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

Evinizde yeni bir soluk ve yeni bir heyecan arıyorsanız sizlerde kendi evlerinizi 2017 Yataş mobilya...

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş mobilya köşe takımı modelleri ile artık sizlerde kendi evinize en şık ortamın yaratabilir...

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş yatak fiyatları incelediğiniz zaman sizlerde arada hiçbir zaman fazla bir fark olmadığına karar...

2017 Yataş Yatak Modelleri

2017 Yataş Yatak Modelleri

Sağlıklı bir yaşam için dinlenmiş sağlıklı bir vücut her zaman çok önemli olacaktır. Yorgun bedenleri...

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş mobilya yatak fiyatları arasında bu yılın modelleri belirleyecek gibi görünüyor. Zira kendini sürekle...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı