Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2016 Stor Perde Fiyatları

Işığın fazlaca girdiği evlerde yaşamak sağlık, huzur ve mutluluğu artıracaktır. Kat kat kumaşların camda yerlere kadar sarkması ve bunun odaya verdiği karanlık, eski tip perdelerin günümüzde tercih edilmeme sebeplerine neden olmuştur. Düşünsenize dışarıda günlük güneşlik bir gökyüzü varken biz perdeler yüzünden bundan faydalanamaz hale geliyoruz. Artık yeni tasarımları hayatımıza dahil etmenin, ışığın ve renklerin iyileştirici etkilerini odalarımızda kullanmanın zamanı gemedi mi? Bunun için 2016 Stor Perde fiyatlarını sizin için araştırdım. Evinize yeni bir enerji verecek ya da yeni evinizde sizi mutlu kılacak bütçenize uygun ürünler olduğunu söylemek isterim. Şu anda en popüler olanlar zebra stor perdeler.

Hayalinizdeki Stor Perde Fiyatları

Hayalinizdeki Stor Perde Fiyatları

İnternette de araştırma yaptığınızda 15,00 TL’ye bile düz ve tek renk olmak koşuluyla zebra perde (tabi küçük pencereler söz konusu ise) bulabiliyorsunuz.  Evde, mobilya ve parkelere uyumlu renkler tercih edilmelidir. Salonda düz renkler tercih edilebilir. Renkli ve desenli olmasından yanaysanız, pastel tonlar salon için daha uygun olacaktır. Araştırdığınızda 2016 Stor Perde fiyatlarının çok da yüksek olmadığını görüyorsunuz. İnternette 55,00 TL’ye hem kapıda teslim olacak şekilde tül+stor perdeler mevcut. Oturma odalarında ise yeşilin tonları ya da açık renkler tercih edilebilir. Fakat çabuk kirlenmesinden endişe ediyorsanız, bu nedenle toprak rengi tonlarını istiyorsanız, kanepeleri renkli yastıklarla daha canlı hale getirebilirsiniz. Buna uygun tamamlayıcı renkte yine açık renk ve ya krem stor perdeleri tercih edebilirsiniz.

Desenli Stor Perde Fiyatları

Desenli Stor Perde Fiyatları

Çocuk odalarında ise belli bir markanın adını taşıyan 50,00 TL’lik bir ürün bulabileceğiniz gibi marka logosu olmayan çok daha ucuz perdeler de mevcut. Bazı ithal ürünlerin fiyatlarının da oldukça düştüğünü görebiliyoruz. Stor perdelerin kullanımı oldukça pratik ve kolay. Temizliği ise hiç zor değil. Özel bir kimyasal madde ile kaplı oldukları için kuru bir süngerle yukarıdan aşağıya süpürürcesine silerek temizleyebileceğiniz gibi elektrikli süpürge ile tozunu alabilirsiniz. İlk çıktığında bu ürünlerin fiyatları 2016 Stor Perde fiyatları ile kıyaslanmayacak ölçüde pahalıydı. Fakat şimdi bu ürünleri çok daha ucuza bulmak, küçük bir bütçeyle yenilenmiş olmak mümkün.

RESİMLERİ ORJİNAL BOYUTTA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Enza Mobilya Halılarda Tanıtım İndirimi başlıklı makalemizde Enza, Enza Halılarda Tanıtım İndirimi ve Enza Home Halılarda Tanıtım İndirimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Stor Perde Modelleri

2017 Stor Perde Modelleri

İnsanlık için çok ulvi bir görev taşımaktadır perde. Muhtemelen aklımıza gelen ilk düşünce ‘evimin içini...

2017 Yataş Nevresim Takımı Fiyatları

2017 Yataş Nevresim Takımı Fiyatları

Tekstil grubu ürünleri her zaman ilgi çeken ve aynı zamanda bayanların da her zaman ilgisinde...

2017 Yataş Baza Başlık Modelleri

2017 Yataş Baza Başlık Modelleri

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak Yataş sizlerin gelişen zevklerinize yönelik olarak sürekli yeni...

2017 Yataş Renkli Ev Tekstili Modelleri

2017 Yataş Renkli Ev Tekstili Modelleri

Çok büyük bir firma olarak Yataş sizler için sadece mobilya üretmemekte bunun yanında ev tekstili...

Enza Mobilya Halılarda Tanıtım İndirimi

Enza Mobilya Halılarda Tanıtım İndirimi

Kaliteli ve şık halıda Enza Home halıları ile evleriniz şenlenecek. Tasarımı ile görenleri büyüleyen halılar...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı