Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2016 Sıra Dışı Oturma Odası Tasarımları

İnsanlar için son dönemlerde teknolojinin gelişmesiyle sıra dışılık moda olmaya başlamıştır. Evlerinin belli bölümlerinde ufak tefek dokunuşlarla sıra dışılık yaratmak hem ilgi çekici hem de modern görünüme sahip olmayı sağlamıştır. Örneğin yeterince klasik olan bir salona aşırı modern bir sandalye ya da raf koyduğunuzu düşününüz. İlk başta salona girer girmez dikkat çekecek olan bu tasarım son yıllarda en ilgi çekici ve davetkar olan tasarımlar arasında yer almaktadır.  Küçük dokunuşlarla sıra dışılıklar yaratmak mümkündür.

en iyi sıradışı oturma odası modelleri

en iyi sıradışı oturma odası modelleri

Örneğin modern ve sıra dışı görünmesini istediğiniz salonunuzun niş ve çıkıntılı bölümlerini gizli LED ışıklarla kaplatırsanız salonuz hem ilgi çekici hem de davetkar olmaktan kaçınamayacaktır. İlgi alanınızı yansıtacak olan raflarda son derece moda. Örneğin baş harfiniz, yada ilgi alanınızı temsil edebilecek raf tasarımları salonunuza şık ve hoş bir hava katacaktır. Büyük bir dolap görünümünde çevrilebilen televizyon üniteniz olduğunu düşününüz. Yurt dışındaki çoğu evde tasarımı olan bu dolap çok rövanştadır. 360 derece dönebilen dolap aynı anda hem raf hem de televizyonu içinde barındırabilmektedir. Çok amaçlı sehpalar sıra dışı olmakla beraber çok kullanışlı olmaktadır. Örneğin bir anda 4 ayrı sehpaya bölünebilen tek bir orta sehpa yada büyükçe kapakları açılabilen ve yemek masasına dönüşebilen bir orta sehpa yeterince sıra dışı ve modern bir tasarımdır. Sıra dışı tasarımlar aynı anda yer kaplamayı önlediği gibi çok faydalı oldukları için çok moda olmuşlardır.

Bir diğer sıra dışı tasarım ise gergi tavandır. İstediğiniz manzarayı, resmi yada fotoğrafı seçerek oluşturulan gergi tavan, ışık olmadığı zaman fosforuyla ışık saçtığından çok havalı ve moda tasarımlar arasında yer almaktadır. Alışılmışın dışında 3d şeklinde desenleriyle oluşturulan perdelerde göz kamaştırmaktadır. Örneğin evde resmen bahar havası esintileri isteyen bir insan gergi bir kır manzaralı tavanla, etrafta LED aydınlatmalarla , çiçek şeklinde bir rafla ve 3d şeklinde çiçekli perdelerle evinde tam bir bahar havası yaşatabilmektedir. Sıra dışı ve bir o kadar da göz kamaştırıcı harika tasarımlar hayatımızda gün geçtikçe daha büyük yer kaplamaktadır. Unutmayın küçük dokunuşlar bile farkındalık yaratabilir.

 

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Kanepe Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Dekorasyon Modelleri, 2016 Enza Mobilya Modelleri ve 2016 Kanepe Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Enza Mobilya Oturma Grupları

2017 Enza Mobilya Oturma Grupları

Evleri ev yapan içinde yaşayanlarla birlikte döşeniş biçimleridir aynı zamanda. Ev dekorasyonu dendiği zaman akla...

Şunu bilmelisiniz ki Enza Mobilya her zaman çok cazip ödeme koşulları ile size hizmet vermeye...

2017 Enza Oturma Odası Modelleri ve Fiyatları

2017 Enza Oturma Odası Modelleri ve Fiyatları

Evimizde geçirdiğimiz zamanları şöyle bir gözden geçirdiğimizde en çok zaman diliminin oturma odasında geçtiği bir...

2016 Yataş Mobilya Oturma Grubu Modelleri

2016 Yataş Mobilya Oturma Grubu Modelleri

Her biri estetik harikası sayılabilecek ve evlerimizin baş köşesine yerleşmeye hak kazanacak olan 2016 Yataş...

2016 Yataş Mobilya Oturma Grupları

2016 Yataş Mobilya Oturma Grupları

Modern çizgilerden ayrılmadan, özgün tasarımları sentezlemeyi başaran, klasik dokunuşlardan vazgeçemeyen ve bu bütünlüğü doğru yansıtabilen...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı