Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2016 Oturma Grupları

Evin en önemli, en çok konuk gören kısmı salonlardır. Dolayısıyla oturma grupları seçilirken, salonun bütün işlevleri göz önünde tutulur. Yemek yemek, konuk ağırlamak, salonda diğer odalara göre daha çok vakit geçirmek; dekorasyonuna da önem vermemizi sağlar. 2016 oturma grupları modasında ilk göze çarpan modernlik oluyor. Uzun yıllardır salon için olan oturma grupları daha çok klasik modeller ve pastel tonlarda seçilirken, bu yıl canlı, renkli, çiçek desenli, birbirine kontrast renklerin bir arada kullanımı göze çarpıyor. Örneğin üçlü ve ikili koltuk düz bir renk ve aynı model seçiliyorsa, tekli koltuklardan biri mutlaka farklı renk veya modelde seçiliyor. 2016 oturma grupları modasında pembe ve kırmızı gibi, düşünüldüğünde uyumsuz bulunan renkler bir arada kullanılarak bir uyum yaratılıyor.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Kanepe Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Dekorasyon Modelleri, 2016 Enza Mobilya Modelleri ve 2016 Kanepe Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Incoming search terms:

  • YATAŞ OTURMA GRUPLARI 2016

Benzer Konular

2017 Enza Mobilya Oturma Grupları

2017 Enza Mobilya Oturma Grupları

Evleri ev yapan içinde yaşayanlarla birlikte döşeniş biçimleridir aynı zamanda. Ev dekorasyonu dendiği zaman akla...

Şunu bilmelisiniz ki Enza Mobilya her zaman çok cazip ödeme koşulları ile size hizmet vermeye...

2017 Enza Oturma Odası Modelleri ve Fiyatları

2017 Enza Oturma Odası Modelleri ve Fiyatları

Evimizde geçirdiğimiz zamanları şöyle bir gözden geçirdiğimizde en çok zaman diliminin oturma odasında geçtiği bir...

2016 Yataş Mobilya Oturma Grubu Modelleri

2016 Yataş Mobilya Oturma Grubu Modelleri

Her biri estetik harikası sayılabilecek ve evlerimizin baş köşesine yerleşmeye hak kazanacak olan 2016 Yataş...

2016 Yataş Mobilya Oturma Grupları

2016 Yataş Mobilya Oturma Grupları

Modern çizgilerden ayrılmadan, özgün tasarımları sentezlemeyi başaran, klasik dokunuşlardan vazgeçemeyen ve bu bütünlüğü doğru yansıtabilen...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı