Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2016 Modern Kırmızı Mutfak Modelleri

Biz  bayanların büyük   çoğunluğu  mutfaklar  da  geçtiği için konforlu mutfaklar en önemli tercihler arasında son zamanlarda.Birçok model , malzeme , renk ,aksesuarlar katalogların arasında. Mutfağım   konforlu bir o kadar da renkli ve eğlenceli  olsun diyorsanız sevilen renklerdendir kırmızı… Herkesin kafasında genelde aynı sorular oluşur…Kırmızı  zor  renk her şeye  uyum sağlar mı ? ya sıkılırsam bir süre sonra ?

kırmızı mutfak tasarımları

kırmızı mutfak tasarımları

Gözünüz alıştığı zaman o kadar şık ve modern bir hava sağlayacak ki kırmızı mutfaklar siz mutfakta kırmızı olur mu sorusunu unutacaksınız. Gelelim modern mutfak fikirlerine  artık bir çok çeşitte mutfak dolapları çıkmaya başladı. Böyle olunca  hangisi en iyi kullanışlı soruları fazlasıyla gündemde. Eğer modern mutfak istiyorsanız akrilik parlak olması önemlidir. Hem hoş bir görüntü sağlar hem de yapı olarak uzun ömürlü ve kullanışlı olması dikkat çekmektedir.Kırmızının tonuna en uyan renkler arasında siyah ve beyaz gelir genelde mutfak kataloglarına bakıldığın da 3’lü renk kullanılmıştır. 22arasında küçük  mutfaklar da bile kırmızı ile renk vererek ışıltı sağlayabiliriz mesela  beyaz mutfak dolapları olan bir evde zemine ya da kullandığınız bordürlere bile kırmızı rengi hoşluk katar. Küçük ev aletlerinde bile kırmızılar dikkat çekici. Hem şirin,hem renkli hem  de göz alıcı… Yeni evlenen çiftlerin genelde tercih ettikleri kırmızı mutfaklar artık yerini eskilere de çoktan bıraktı. Orta yaşlı bayanların da tercihleri arasında geliyor bu aralar. Eğer kafanızda tereddütler varsa artık olmamalı. Gerçekten modern, kullanışlı, cıvıl cıvıl, görüntüsü hoş mutfaklar istiyorsanız mutfaklarınızı  kırmızı ile şımartın.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Çiçekli Modern Tablo Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çiçekli Modern Tablo Modelleri, 2016 Dekorasyon Modelleri ve 2016 Enza Mobilya Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş mobilya köşe takımı modelleri ile artık sizlerde kendi evinize en şık ortamın yaratabilir...

2017 Enza Mobilya Yatak Odası Modelleri

2017 Enza Mobilya Yatak Odası Modelleri

Mutlu ve huzurlu bir güne uyanmak, ona merhaba deyip göz kırpmak isterseniz sizin kısa zaman...

2017 Enza Mobilya Oturma Grubu Modelleri

2017 Enza Mobilya Oturma Grubu Modelleri

Gerektiğinde salon takımı olarak da kullanabileceğiniz şıklıktadır. 2017 Enza Mobilya Oturma Grubu Modelleri kalitesi, işçiliğinin güzelliği,...

2017 Enza Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

2017 Enza Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Konforlu, şık ve çok beğenilen bir evi kim istemez ki? Bunu sağlamanın çok kolay olduğunu...

Yataş Mobilya Yatak Modelleri Ve Fiyatları

Yataş Mobilya Yatak Modelleri Ve Fiyatları

Yılların deneyimi ile siz tüketicilerine en şok tasarımları ile hizmet veren, yataş mobilya bu yıl...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı