Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2016 Kış Kampanyası Mobilya Modelleri

Bu yıl 2016 Kış Kampanyası Mobilya Modelleri bizlere birçok avantajlar sunuyor. Özellikle kış aylarına girerken yeni evlenecekler ve mobilyalarını yenileyecekler açısından oldukça cazip fiyatları, alternatif kumaş seçenekleri ile rahatlık, konfor ve şıklığı bir arada yansıtıyor. Özellikle birçok firmanın yapmış olduğu düğün paketi adı altındaki kampanyalar yeni evleneceklere kolaylıklar sağlıyor. Aynı zamanda bazı firmalar yine markası ve modeli ne olursa olsun eski mobilyalarınızı yenileriyle değiştirip ödeme seçeneklerinde oldukça esnek davranıyor.

mobilya modelleri 2016

mobilya modelleri 2016

2016 Sonbahar Kampanyası Mobilya Modellerinde bu yıl renk olarak pastel tonların yanı sıra uçuk morlar, turkuaz renkler kullanılmış. Berjerlerde ise cıvıl cıvıl çiçekli kumaşlar hakim. Evlerde tam bir bahar havası yaratacak cinsten. Aynı zamanda şık, gösterişli ve açık renklerdeki  genç odaları gençlerin oldukça ilgisini çekiyor. Son yıllarda mobilyalarda özellikle açık renkler tercih ediliyor. Fakat koyu renkli mobilyalardan vazgeçemeyenler de bir hayli fazla. Beyaz renkli mobilyalar daha bir sade ve huzur verici dursa da, koyu renkli mobilyaların evi daha sıcak gösterdiği de ayrı bir gerçek. Oturma odaları için rengarenk köşe takımları, spor yada kişinin tercihine göre daha klasik tarzda salon takımları mevcut. Takım olarak satın alınabileceği gibi, ayrı ayrı kombinler de yapmak mümkün.

bahçe mobilya modelleri

bahçe mobilya modelleri

Bir diğer rağbet gören mobilya çeşidi de televizyon üniteleri. Oldukça şık ve ilgi çekici olmasının dışında evde farklı havalar yaratabilecek çeşitler tercih sebebi. Özellikle duvara monte edilen çeşitli aparatları ile evinizde farklı bir dekorasyon yaratmanız mümkün.  Şimdilerde daha alçak ve uzun olan televizyon üniteleri tercih edilip, televizyon duvara monte ediliyor. Üniteye ait raflarda çeşitli şekillerde duvara monte edilebiliyor. Orası artık sizin hayal gücünüz… Ayrıca bunların dışında görülmeye değer bir başka mobilya da çocuk odaları. Açık renkli mobilyalar ve rengarenk desenleriyle harika ve hayal gücünü hayata geçiren tasarımlar mevcut. Aslında  görsellik kadar önemli olan bir diğer konu ise fiyat ve kalite olarak da en iyisinin olması. Firmanın müşteri memnuniyetini gözetmesi ve herhangi bir sorun olduğunda tereddüt etmeden sorunu çözebilmesi bu nedenle 2016 Kış Kampanyası Mobilya Modelleri görülmeye değer.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Aydınlatma Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Aydınlatma Modelleri, 2016 Dekorasyon Modelleri ve 2016 Enza Mobilya Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Incoming search terms:

  • mobilya kampanyaları 2016
  • yatas mobilya dugun paketi

Benzer Konular

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Fiyatları

Evinizde yeni bir soluk ve yeni bir heyecan arıyorsanız sizlerde kendi evlerinizi 2017 Yataş mobilya...

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş mobilya köşe takımı modelleri ile artık sizlerde kendi evinize en şık ortamın yaratabilir...

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş Yatak Fiyatları

2017 Yataş yatak fiyatları incelediğiniz zaman sizlerde arada hiçbir zaman fazla bir fark olmadığına karar...

2017 Yataş Yatak Modelleri

2017 Yataş Yatak Modelleri

Sağlıklı bir yaşam için dinlenmiş sağlıklı bir vücut her zaman çok önemli olacaktır. Yorgun bedenleri...

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Yatak Fiyatları

2017 Yataş mobilya yatak fiyatları arasında bu yılın modelleri belirleyecek gibi görünüyor. Zira kendini sürekle...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı