Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

 2016 İki Kişilik Genç Odası Dekorasyon Fikirleri

Odanın her bir eşyası oda için önemlidir: Perde: odaya girer girmez perde dikkatimizi çeker. Çünkü perde tavandan asıldığı için odadaki en uzun ve dikkat çeken şeydir. Perdenin temizliği açısından stor perde tercih edilmelidir ve odanın rengine göre desenli perdeler odaya ayrı bir hava katacaktır.  Halı: halı çok koyu renk olmamalıdır ve küçük, kilim gibi halılar tercih edilmeli. Eğer halı koyu renkli olursa odayı karartır. Masa lambası: masa lambası aslında süs eşyası gibi bir şeydir. Odanın duvar rengi neyse ona yakın bir renk seçilmeli odanın içinde sırıtmamalıdır.

yataş çift kişilik genç odası 2016

yataş çift kişilik genç odası 2016

Duvar rengi: duvar rengi genç odasında kesinlikle beyaz renk kullanılmamalıdır. Çünkü duvarda kullanılan beyaz renk göz yorar. Beyaz yerine bej, sarı veya istenilen herhangi bir renk kullanılmalı. Abajür: abajür  süstür. O yüzden odanın genel renklerine göre renk seçilmeli. 2016 İki kişilik genç odası dekorasyonunda yatakların yerleri odanın renkleri gibi önemlidir. Yatakların arasında mesafe ne kadar fazla olabiliyorsa o kadar fazla olmalı ki kalan alan çok görünsün. Yatakların üstüne örtülen nevresimler mor, kırmızı, eflatun, turuncu gibi renkler olmalıdır ki hem dikkat çeksin hem de odadaki  beyazlaşmayı azaltsın.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Çocuk Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çocuk Odası Modelleri, 2016 Dekorasyon Modelleri ve 2016 Enza Mobilya Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Yataş Mobilya Genç Odası Fiyatları

2017 Yataş Mobilya Genç Odası Fiyatları

2017 Yataş mobilya genç odası fiyatları arasında model farkına göre belirlenen fiyat aralıklar sizlerin bütçesini...

2017 Yataş Mobilya Genç Odası Modelleri

2017 Yataş Mobilya Genç Odası Modelleri

Evin küçükleri büyüdü ve artık onların en güzel yaşam alanı olacak olana genç odalarını 2017...

2017 Enza Mobilya Genç Odası Modelleri

2017 Enza Mobilya Genç Odası Modelleri

Her zaman enerjik ve coşku dolu olan gençlere hitap edecek oda takımları Enza ile boyut...

Yataş Mobilya Genç Odası Modelleri

Yataş Mobilya Genç Odası Modelleri

Çocukluğunu bitirip de genç olmaya başlayan erkek veya kızlar kendilerine ait odalarının olmasını birey konumuna...

Yataş Mobilya Genç Odası Fiyatları

Yataş Mobilya Genç Odası Fiyatları

Al benisi ile dikkat çeken ve kız olsun erkek olsun gençlerin tutku ile bağlandığı ve...

Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı