Enza, Enza Mobilya, Yataş Mobilya, Yataş

2016 En Güzel Halı Modelleri

Bir mekana ruh katan, dekorasyonu tamamlayan en önemli araç halıdır. Seçtiğiniz halı, adeta sizin kimliğinizi ortaya koyan gizli bir rehber gibidir. Bu yüzden seçimlerinizde hangi tarzı benimsediğiniz önem taşımaktadır. Dolayısıyla alış-veriş esnasında en güzel halı modelleri içerisinden sizin tarzınızı en iyi yansıtanı seçmeniz bütünlüğü koruyacak ve tüm takdirleri toplamanızı sağlayacaktır. Halı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri söz konusu mekanın ne amaçla kullanıldığı ve ne sıklıkla temizlendikleridir. Örneğin bebekli bir aile mutlaka anti-bakteriyel özellikte ve kolay temizlenir bir halı tercih etmelidir. Ya da önemli misafirler için ayrılmış olan ve klasik mobilyalarla döşenmiş bir salon için yine aynı tarzın hakim olduğu klasik el dokuması halılar seçilebilir.

en güzel halı modelleri

en güzel halı modelleri

Halıların el dokuması olması birtakım maddi külfeti de beraberinde getirebilir. Ancak günümüzde pek çok marka, makine dokuması halılarında aynı zarafeti yakalamayı başarmış bulunmaktadır. Üstelik bu tür ürünlerde işçilik maliyeti düştüğü için fiyatlar da daha uygun olmaktadır. Şunu da belirtmek gerekir ki; halı dokumasında kullanılan malzeme de kaliteyi ve fiyatı belirleyen önemli faktörlerden biridir. Gerçek ipek iplikten dokunarak üretilen 2016 En Güzel Halı Modelleri geçmişten günümüze değin en çok beğeni alanlardır, ayrıca günümüzde pek nadir olarak bulunan saf keçi kılından üretilen halı ve yolluklar da şimdilerde antika değerindedir. Üretim malzemesinin dışında halıya değer katan ve ilk önce göze hitap eden başlıca unsur renk ve desen seçimidir.

2016 Trend Halı Modelleri

Modern dünyada bir mekanın dekorasyonunda insanı en fazla cezbeden şey sade bir güzelliğin olmasıdır. Bu yüzden koltuk ve mobilyalar tek renk ve açık tonlarda seçilmekte, perde ve halılarda küçük hareketler yakalanarak ortama canlılık kazandırılmaktadır. 2016 yılının trend halı modellerine göz atacak olursak; bej veya krem tonların ağırlıklı olarak kullanıldığını, halının sadece belirli bir köşesine orta büyüklükte bir desen yerleştirildiğini ve bu desenin de pastel tonlarda olduğunu gözleyebiliriz. Seçilen desenler daha çok bahar çiçeklerinden esinlenerek hazırlanmıştır. Dolayısıyla mekana huzur ve ferahlık duygularının aşılanması hedeflenir. Siz yine de eviniz için en güzel halı modelleri arasından, içinize en çok sineni ve bütçenize uygun olanı seçebilir, kendinizi en rahat hissetmeniz gereken yer olan evinizi bir yuva sıcaklığına kavuşturabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan 2016 Çiçekli Modern Tablo Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çiçekli Modern Tablo Modelleri, 2016 Dekorasyon Modelleri ve 2016 Enza Mobilya Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Incoming search terms:

  • 2016 halı modelleri
  • halı modelleri 2016

Benzer Konular

2017 Stor Perde Modelleri

2017 Stor Perde Modelleri

İnsanlık için çok ulvi bir görev taşımaktadır perde. Muhtemelen aklımıza gelen ilk düşünce ‘evimin içini...

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2017 Yataş mobilya köşe takımı modelleri ile artık sizlerde kendi evinize en şık ortamın yaratabilir...

2017 Enza Mobilya Yatak Odası Modelleri

2017 Enza Mobilya Yatak Odası Modelleri

Mutlu ve huzurlu bir güne uyanmak, ona merhaba deyip göz kırpmak isterseniz sizin kısa zaman...

2017 Enza Mobilya Oturma Grubu Modelleri

2017 Enza Mobilya Oturma Grubu Modelleri

Gerektiğinde salon takımı olarak da kullanabileceğiniz şıklıktadır. 2017 Enza Mobilya Oturma Grubu Modelleri kalitesi, işçiliğinin güzelliği,...

2017 Enza Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

2017 Enza Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Konforlu, şık ve çok beğenilen bir evi kim istemez ki? Bunu sağlamanın çok kolay olduğunu...

Yorum Yazın
Yataş Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Enza Mobilya Modelleri Sitemiz kurum yada kuruluş değildir fakat sadece mobilya tanıtımlarına yer veren blog sitedir. Kesinlikle marka satış sitesi değildir. Bunlara nazaran hak talebi sorunlarınız dahilinde makaleyazkazan@gmail.com adresine mail gönderebilir ve 3 iş gününde geri dönüş alabilirsiniz.

Yukarı